У будинку на вулиці Ужвій у Харкові завершують найскладніший етап демонтажу

Фото: Харківська міська рада

Завершується перший і найскладніший етап демонтажу верхньої частини першого під’їзду багатоповерхового будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 на Північній Салтівці у Харкові. Цей будинок пошкоджено російськими обстрілами.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

Як повідомив заступник директора Департамент ЖКГ Євген Пасенов, на фінальній стадії перебуває демонтаж ліфтового приміщення – найбільш складний етап робіт.

«Цей будинок у такому стані, що якщо ми його не демонтуємо, він може неконтрольовано впасти і зруйнувати ще один під’їзд. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху, і так поверх за поверхом униз», – розповів він.

Роботи з демонтажу планують завершити до кінця цього року, максимум – до середини січня.

Будинок на Наталії Ужвій, 82 внесений Харківською обласною військовою адміністрацією до переліку потенційно небезпечних об’єктів, які потребують невідкладних робіт щодо часткового демонтажу частин об’єкта або його окремих конструкцій.

Демонтаж під’їзду 16-поверхівки по вулиці Наталії Ужвій, 82 розпочали 9 листопада.

Як повідомляв Харків Times, згідно з договором, укладеним департаментом ЖКГ Харківської міськради вартість демонтажних робіт у будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 становить 16 млн 999 тисяч 485 гривень.