Частину зруйнованого росіянами будинку на вул. Наталії Ужвій знесуть до кінця року

Фото: Харків Times

До кінця поточного року у Харкові знесуть перший під’їзд багатоповерхового житлового будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82, який жахливо постраждав на початку повномасштабного вторгнення рф і став мало не символом руйнування у Харкові. Демонтажні роботи виконає фірма “Глобалтехнобуд”.

Про це Харків Times довідався з системи публічних закупівель Prozorro.

Договір на демонтаж першого під’їзду багатоквартирного житлового будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 департамент ЖКГ Харківської міськради уклав 11 жовтня цього року. Вартість робіт становить 16 млн 999 тисяч 485 гривень.

Згідно з даними аналітичної системи You Control, компанію “Глобалтехнобуд” засновано у Києві у червні цього року. Розмір статутного капіталу складає 10 тис грн. Очолює компанію Юрій Тесленко.

Засновники “Глобалтехнобуд” — ТОВ “Укрспецреставрація” та “Проект Буд Девелопмент”. Співвласниками “Укрспецреставрації” є Володимир Степанюк та Юрій Закревський, а ТОВ “Проект Буд Девелопмент” — Ігор Тесленко (директор “Глобалтехнобуд”).

Будинок на Наталії Ужвій, 82 внесений Харківською обласною військовою адміністрацією до переліку потенційно небезпечних об’єктів, які потребують невідкладних робіт щодо часткового демонтажу частин об’єкта або його окремих конструкцій.

Про хоча б часткове знесення постраждалого будинку кілька разів говорив і мер Харкова Ігор Терехов. За його словами перша башта багатоповерхівки «повністю зруйнована». Руйнацію другої башти мер оцінює у 65%.

Як повідомляв Харків Times, на XVI позачерговій сесії Харківської міської ради 13 червня були виділені кошти на знесення першого під’їзду багатоповерхового житлового будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82.