На демонтаж зруйнованого російською ракетою будинку культури у Чугуєві виділять понад 7 млн грн

У Чугуєві оголосили торги на демонтаж районного будинку культури по вулиці Гвардійська,13, який був знищений російською ракетою улітку 2022 року. Очікувана вартість закупівлі становить 7,77 млн грн.

Про це Харків Times довідався з повідомлення Харківського антикорупційного центру з посиланням на сайт Prozorro.

Замовником робіт є зареєстрований у Чугуєві “Культурний центр “Імідж”. Проведення аукціону заплановане на 18 листопада цього року.

За умовами замовника, демонтаж має бути виконаний до 25 грудня 2024 року.

Масований ракетний удар по Чугуєву російські окупанти нанесли у ніч на 25 липня 2022 року. За словами, мера Чугуєва Галини Мінаєвої, внаслідок обстрілу будинок культури зруйнований повністю та не підлягає відновленню. Мер вважає, що у будівлю, де було укриття, в якому під час обстрілів ховалися мирні мешканці, влучило щонайменше дві ракети.

Під час ракетного удару росіян у будинку культури перебували семеро людей. Чотирьох з них вдалося врятувати, троє, на жаль загинули.

Як повідомляв Харків Times, у ніч на 25 липня російські ракети С300 з території рф били по Чугуєву Харківської області. Внаслідок масованого обстрілу в місті зруйновані будинок культури, будинок офіцерів та навчальний заклад, будинки мирних мешканців. Частину ракет збили наші захисники.