Під завалами будинку культури в Чугуєві залишаються ще троє людей – ХОВА

Фото: ХОВА

Наразі відомо, що у підвалі будинку культури, який росіяни зруйнували минулої ночі під час обстрілу Чугуєва Харківської області, знаходилося семеро людей. Четверо з них вже врятовані, госпіталізовано одну поранену жінку. Таким чином, під завалами залишаються ще троє.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Трьом врятованим госпіталізація не знадобилася, одному з них медики надали допомогу на місці, ще двоє, здається, лишилися неушкодженими.

Пошуки інших людей, які ще знаходяться під завалами, тривають.

Як повідомила Суспільному мер Чугуєва Галина Мінаєва, будинок культури зруйнований повністю та не підлягає відновленню. Мер вважає, що у будівлю, де було укриття, в якому під час обстрілів ховалися мирні мешканці, влучило щонайменше дві ракети.

Крім цієї будівлі, за словами Мінаєвої, зруйновано також школу та будинок офіцерів у Клугіно-Башкірівці, на щастя, там немає постраждалих.

«Був сторож на місці. Слава Богу, він живий. Зруйнована будівля. У школу цілились двічі, і колишній будинок офіцерів біля школи — виходить, там три ракетні удари і ще одна ракета лежить у житловому мікрорайоні», – сказала мер Чугуєва.

Фото: ХОВА

Як повідомляв Харків Times, у ніч на сьогодні, 25 липня, російські ракети С300 з території рф били по Чугуєву Харківської області. Внаслідок масованого обстрілу в місті зруйновані будинок культури, будинок офіцерів та навчальний заклад, будинки мирних мешканців. Під завалами ще залишаються люди. Частину ракет збили наші захисники.