У Синєгубова поменшало заступників

Фото: Олександр Скакун/Facebook

Олександр Скакун більше не займає посаду першого заступника начальника Харківської військової обладміністрації. Про це свідчать данні на сайті ХОВА. ЗМІ пишуть, що Скакуна звільнено, а в самій адміністрації відмовчуються.

Про те, що в керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова поменшало заступників, Харків Times довідався з сайту ХОВА.

Відсьогодні в розділі “Керівництво адміністрації” більше немає Олександра Скакуна. Так само з сайту прибрали згадку про посаду, яку вині обіймав – перший заступник голови ХОВА. При цьому інформація про Синєгубова і п’ятьох його заступників доступна, як і раніше.

Розпорядження про звільненя Скакуна на сайті Харківської ОВА немає.

Ставяс технічній збій на сайті, чи кадрові зміни у керівництві ХОВА, не зрозуміло, бо в адміністрації не надали жодних коментарів з приводу інформації про звільнення Олександра Скакуна, яку напередодні, 7 листопада оприлюднило Суспільне.

“Олександра Скакуна звільнили з посади першого заступника начальника Харківської військової обладміністрації.”, – пише видання, посилаючись на власні джерела.

Журналісти також повідомляють, що намагалися взяти коментарі в адміністрації, і там пообіцяли надати їх 8 листопада.

У голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова залишилося п’ятеро заступників:

Євген Іванов;
Віта Ковальська;
Олена Логвинова;
Роман Семенуха;
Михайло Харнам.

Як повідомляв Харків Times, Олег Синєгубов — четвертий губернатор, за якого Олександр Скакун призначається заступником. Першою була Юлія Світлична.

Потім, з приходом Олексія Кучера, він, як і всі “старі” заступники, подав у відставку, але пізніше був знову призначений на цю посаду.

Скакун зберіг посаду за Айни Тимчук. А після її звільнення чотири місяці виконував обов’язки відсутнього губернатора.

За декілька днів до широкомасштабного вторгнення рф в Україну Олег Синєгубов призначив на посаду першого заступника голови Харківської ОДА Олександра Скакуна.