По поліцейських на Харківщині росіяни вдарили гранатою з дрона

Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Вчора, 7 листопада, у Дворічній Куп’янського району Харківської області росіяни вразили гранатою з БПЛА поліцейську автівку, у якій знаходилася слідчо-оперативна група Нацполіції Харківщини.

Про це Харків Times повідомив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківської області Сергій Болвінов.

«Гранатою з дрона – росіяни вдарили по слідчо-оперативній групі, яка їхала затримувати колаборантів», – йдеться у повідомленні.

Врятувало поліцейських те, що вони почули над собою дрон, та швидкість реакції. Спочатку вони намагалися відірватись від БПЛА, який полював за ними, а коли зрозуміли, що це не вдасться, – вистрибнули з автівки, у яку одразу ж влучила граната.

«Ми вистрибнули за долі секунд до того, як дрон скинув гранату. Вона поцілила в задню частину автомобіля, а водій стрибав останнім, фактично вже в момент влучання», – розповів слідчий Микола Харченко.

Всі троє отримали контузії, але залишилися живі.

«Все сталося прямо посеред вулиці – ворог полює на нашій території, намагається вбити та залякати тих, хто зараз на звільнених територіях викриває колаборантів та зрадників. Але росіянам це не вдасться – опергрупа ту справу, по якій їхала на виїзд, залишати не збирається. Як і десятки інших. І обов’язково доведе до кінця», – вважає начальник Слідчого управління.

Як повідомляв Харків Times, вчора, 7 листопада, у Харківській області внаслідок російських обстрілів загинув мирний мешканець та постраждали троє поліцейських.