У Харкові оштрафований комунальник за «кронування» дерева до стовбура

Фото: Держекоінспекція в Харківській області

Державна екологічна інспекція в Харківській області притягнула до адміністративної відповідальності працівника КП «Благоустрій», який, «кронуючи» дерево на вулиці Каширській, обкарнав його «до ступеню припинення росту».

Про це Харків Times повідомили у Держекоінспекції.

«Знищення, або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об′єктів озеленення в межах населених пунктів, невжиття заходів для їх охорони, а також, самовільне перенесення в інші місця під час забудови окремих ділянок, зайнятих об′єктами озеленення, пошкодження дерев і чагарників за межами населених пунктів, що не віднесені до лісового фонду, або їх не законна порубка – тягне за собою накладання штрафу», – повідомили в інспекції, цитуючи ст. 153 КУпАП.

Тож, харківці, якщо ви бачите такі незаконні дії будь-яких працівників міських комунальних підприємств чи незрозумілих порубщиків, – повідомляйте про порушення до обласної Держекоінспекції, викликайте поліцію та природоохоронців. Наше довкілля – то наше життя, не миріться з його знищенням!

Як повідомляв Харків Times, СКП «Харківзеленбуд» повідомило журналістам, що ініціатива такого горе-кронування їм не належить – ці шкідливі дії залишаються на сумлінні людей, які роблять обрізку. Вони не завжди є працівниками «Зеленбуду» та байдуже ставляться до зелених насаджень.