Завтра через кронування дерев буде перекрита вулиця у середмісті

Ілюстративне фото

Завтра, 19 серпня, рух транспорту по вулиці Гуданова у середмісті Харкова від вулиці Політехнічної до вулиці Пушкінської буде перекритий з 08:30 до 14:30.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на Департамент будівництва та шляхового господарства.

«Це пов’язано з проведенням робіт з кронування дерев», – йдеться у повідомленні.

Об’їзд закритої ділянки здійснюватиметься прилеглими вулицями: Пушкінською, Максиміліанівською, Політехнічною та іншими.

Шановні харківці, будьте пильними під час цієї операції, слідкуйте, щоб кронування не перетворилося на варварську й шкідливу для дерев обрізку гілок до стовбура. СКП «Харківзеленбуд» нещодавно повідомило журналістам, що ініціатива такого горе-кронування їм не належить – ці шкідливі дії залишаються на сумлінні людей, які роблять обрізку. Вони не завжди є працівниками «Зеленбуду» та байдуже ставляться до зелених насаджень. Якщо ви побачили, що кронування проводиться у такий варварський спосіб, вимагайте в пильщиків документи, що підтверджують їх повноваження, та викликайте поліцію. Не залишайтеся байдужими до краси та зелених легенів нашого залізобетонного міста!