У Чугуївському районі під час відновлення електропостачання знайшли рекордну кількість мін

Фото: АТ "Харківобленерго"

Сапери знешкодили 250 протитанкових мін, закладених під лінією електропередачі 35 кВ між селами Гракове і Мосьпанове у Чугуївському районі Харківської області. Це рекордна кількість мін, знайдена під час відновлення електропостачання на деокупованих територіях Харківщини.

Про це Харків Times повідомили в АТ “Харківобленерго”.

Міни були розташовані дуже щільно, між двома прольотами, на лінії протяжністю всього 300 метрів, розповів начальник Харківського високовольтного району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” Олександр Ганус,

Він не приховує, що харківські енергетики, які під час відновлення електропостачання бачили багато пасток, залишених окупантами, з такою кількістю мін зіткнулися вперше.

“Це рекордна кількість мін за весь час роботи високовольтного РЕМ, ми такого ще не бачили. Сапери деактивували їх та вивезли з місця виконання робіт. Далі ми вже змогли продовжувати тут працювати із залученням спецтехніки – крану, вишки та ямобуру”, – зазначив Олександр Ганус.

За його словами, роботи щодо відновлення цієї лінії – на завершальному етапі. Вона живить село Мосьпанове, мешканці якого можуть розраховувати на повернення електрики вже найближчим часом.

Як повідомляв Харків Times, у Харківській області на 200 метрах знайшли майже 250 боєприпасів.