У Чугуївському районі під час розмінування підірвався рятувальник з Кіровоградщини

3 травня 2023 року під час розмінування території Чугуївського району Харківської області загинув старшина служби цивільного захисту Кіровоградського гарнізону цивільного захисту Віталій Дубіна.

Про це Харків Times довідався з повідомлення начальника Кіровоградського обласного управління ДСНС  Віталія Миронюка.

Понад 10 років Віталій Дубіна віддав шляхетній справі порятунку. З 2011 року він проходив службу в органах і підрозділах цивільного захисту Кіровоградського гарнізону. У пам’яті колег він залишився мужнім, витриманим, відповідальним професіоналом, що приймає виважені рішення.

17 піротехніків з Кіровоградської області працювали на Харківщині у складі зведеного загону з 21 березня, повідомляє Суспільне. Розміновують об’єкти інфраструктури, житлові будинки, військову та цивільну техніку, дитячі майданчики та побутові речі. Щодня обстежують близько гектара території.

На 2 травня вони знешкодили понад півтори сотні протипіхотних мін, більше сотні протитанкових мін та більше сотні вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляв Харків Times5 квітня у Харківській області внаслідок детонації невідомого вибухового пристрою постраждав рятувальник з Чернігівської області.