Харків’янка здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Харківська спортсменка Марія Гангур виборола бронзову та срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який 15 по 23 квітня триває в Єревані (Вірменія). Харків’янка проводила турнір у статусі чинної чемпіонки Європи.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації.

В четвертий день змагань Марія Гангур завоювала “бронзу» у ривку та срібло” у двоборстві у ваговій категорії до 64 кілограмів.

Марія претендувала на «золото» у ривку: перед стартом змагань вона планувала вагу 100 кг. Проте замість 100 кг Гангур виконувала спроби з вагою 98 кг. Перша та друга спроба спортсменці не підкорилися, а ось з третьої вона все ж підняла вагу, виборовши бронзову нагороду.

У поштовху Марія Гангур взяла дві ваги, закінчивши змагання з результатом 116 кг. Попри те, що за результатами виступів у поштовху вона стала п’ятою, за сумою змогла здобути «срібло» у боротьбі із британкою Зої Сміт.

Як повідомляв Харків Times, харківська спортсменка Каміла Конотоп стала героїнею чемпіонату Європи з важкої атлетики, який 15 квітня розпочався в Єревані (Вірменія). 22-річна харків’янка встановила два рекорди і вже вдруге стала абсолютною чемпіонкою Європи.