Міграційна служба в Ізюмі почала працювати у відновленій після ракетного удару окупантів будівлі

З 14 березня в місті Ізюм співробітники міграційної служби надаватимуть послуги місцевим мешканцям у будівлі, відновленій після того, як російська ракета зруйнувала її вщент. До відновлення роботи стаціонарного відділення протягом п’яти місяців адмінпослуги надавалися за допомогою мобільної станції ГУ ДМС у Харківській області.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ГУ ДМС у Харківській області.

“В відділі можна відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку і оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.”, – йдеться в повідомленні.

Відділення працює з 9:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю. Громадян приймають за попереднім записом через сервіс «Електронна черга». Записатися можна тут.

У відділі працює пільгова поточна черга доступна тільки для наступних категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, громадяни з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

За довідковою інформацією можна звернутися за телефоном: +38(095)045-2263.

Як повідомляв Харків Times, енергетики повністю відновили електропостачання в Ізюмі станом на 20 січня 2023 року. Аварійно-відновлювальні роботи в місті тривали близько п’яти місяців.