Енергетики повністю відновили електропостачання в Ізюмі

Фото: Софія Бобок/Харків Times

Енергетики повністю відновили електропостачання в Ізюмі станом на 20 січня 2023 року. Аварійно-відновлювальні роботи в місті тривали близько п’яти місяців.

Про це Харків Times повідомили АТ “Харківобленерго” з посиланням на начальника Ізюмського РЕМ Віталія Борща.

“Фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” заживили останню вулицю з тих, які залишалися знеструмленими в м. Ізюм.”, – повідомив Віталій Борщ.

За його словами, складність відновлення електропостачання у цій частині міста полягала у рельєфі місцевості та неможливості вести роботи з розмінування через погодні умови.

“Це декілька вулиць поблизу гори Крем’янець. Нам потрібно було дочекатися дозволу саперів, щоб розпочати тут ремонт мережі. Сьогодні, 20 січня, остання знеструмлена вулиця Ізюма буде зі світлом”, – зазначив Віталій Борщ.

Для більшості споживачів в Ізюмі електропостачання було відновлено ще у жовтні.

Віталій Борщ також додав, що наразі також на завершальній стадії роботи із заживлення сіл Глинське та Забавне, які були знеструмлені з березня.

Як повідомляв Харків Times, станом на 13 жовтня енергетики відновили електропостачання 10 тис. споживачів у місті Ізюм Харківської області.