На Ізюмщині повернули світло у два знеструмлених з минулого березня села

Фото: АТ "Харківобленерго"

Енергетики повернули світло до сел Глинське та Забавне Ізюмського району, які залишалися знеструмленими з березня 2022 року. Відновлення електропостачання затягнулося через те, що обидва села були щільно заміновані.

Про це Харків Times повідомили в АТ “Харківобленерго” з посиланням на начальника Ізюмського РЕМ Віталія Борща.

За його словами, головною складністю було те, що ці населені пункти потребували виконання великого обсягу робіт з розмінування.

“Тільки минулого тижня саперам вдалося пройти та розчистити від мін останню вулицю у с. Глинське. До цього їхній роботі заважали погодні умови. Як тільки ми отримали дозвіл від рятувальників, відновили електропостачання і на цій вулиці”, – зазначив Віталій Борщ.

Наразі енергетики планують роботи з повернення електрики до сіл Співаківка, Студенок та Яремівка Ізюмського району, які залишаються знеструмленими також з початку війни.

Як повідомляв Харків Timesдва тижні у морози і подекуди під обстрілами працювали фахівці АТ “Харківобленерго”, щоб відновити електропостачання у селах Чугуївського району, знеструмлених внаслідок російського обстрілу 31 грудня.