В Харкові вшосте запустили систему опалення міста

Фото: Харківська міська рада

Працівники КП «Харківські теплові мережі» вшосте запустили систему опалення міста після останнього масованого обстрілу інфраструктури. Станом на вечір 16 січня з теплом 95% споживачів “Харківських теплових мереж”.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді.

«У всіх філіях минулі вихідні були робочими, як і всі новорічні свята. Крім того, аварійні бригади працюють у цілодобовому режимі. Фактично систему відновили ще в першу добу, але шостий пуск опалення по місту не пройшов без шкоди для магістралей. На ранок понеділка внаслідок гідроударів було зафіксовано понад 60 дефектів різного ступеня складності. Після їх усунення почався поступовий набір температури теплоносія в системі. На вечір понеділка 95% споживачів уже з теплом», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Харків Times14 січня рашисти здійснили дві ракетні атаки по Харківщині. Перша відбулася ще зранку. Приблизно о 7:40 у Харкові було чутно щонайменше чотири потужних вибухи. Зафіксовано 2 «прильоти» російських ракет С-300 в Індустріальному районі міста.

Другий масований ракетний удар, внаслідок якого було повністю знеструмлено Харків, окупанти здійснили пообіді. Через знеструмлення у місті зупинився електротранспорт, зникла вода, а в багатоповерхових будинках – опалення.

За інформацією НЕК “Укренерго” 14 січня російські окупанти здійснили 12 масовану ракенту атаку по енергетичній системі України.