Наразі ситуація складна, але контрольована – «Укренерго»

Фото: kievvlast.com.ua

Після сьогоднішньої, 5 грудня, вже восьмої масованої атаки російських загарбників енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей.

Про це Харків Times повідомили в НЕК «Укренерго».

«Диспетчери та інженери «Укренерго» працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами.  Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів», – йдеться у повідомленні.

На жаль, через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів в найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень.  Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні.

Як повідомляв Харків Times, сьогодні, 5 грудня, нашим доблесним ППО вдалося збити всі російські ракети над Харківською областю. В області не було влучань по інфраструктурних об’єктах, наразі застосовуються лише планові відключення електрики.