У Куп’янському району через ворожі обстріли горіли приватні будинки, гараж, лікувальний заклад

Фото: Олег Синєгубов/Facebook

1 листопада рятувальники Харківського гарнізону ДСНС ликівдували три пожежі, спричинені ворожими обстрілами. Горіли приватні будинки, гараж, лікувальний заклад.

Про це Харків Times повідомили у ДСНС області.

За інформацією рятувальників, всі пожежі сталися у Куп’янському районі.

1 листопада о 15:01 рятувальники виїздили на гасіння пожежі, що сталася в результаті ворожого обстрілу на території адміністративної будівлі лікувального закладу у селищі Дворічна. Площа пожежі склала близько 250 кв.м. ПРотягом години рятувальники загасили цю пожежу.

О 16:35 в результаті ворожих обстрілів села Петропавлівка сталися пожежі на території трьох приватних будинків, розташованих поруч.

“Горіли житловий будинок, гараж та 4 господарчі споруди на загальній площі понад 500 квадратних метрів.”, – розповіли в ДСНС.

10 рятувальників з залученням двох одинць спецтехніки чотири години гасили цю пожежу.

1 листопада піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили 1216 вибухонебезпечних предметів. У розмінуванні деокупованих територій Харківської області брали участь 157 саперів та 58 одиниці техніки.

“Основні зусилля піротехнічних підрозділів направлені на розмінування об’єктів критичної інфраструктури, водо-, газо-, тепло-, електро- мереж з метою їх відновлення, а також перевірка приватного житлового сектору у Харківському, Куп’янському, Ізюмському та Чугуївському районах області.”, – розповіли рятувальники.

У перший день останнього місяця осені піротехніки обстежили біля 4 км автомобільних доріг та 6 км газопроводів.

Загалом з 8 вересня по 1 листопада на деокупованій території Харківщини обстежено 1377 га місцевості, 190 км автомобільних доріг, 362 км ліній електропередач, 128 км залізничних колій та 177 км газопроводів. Піротехніки виявили та знешкодили 33 836 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляв Харків Times, 1 листопада у Харківській області до лікарень доставили шість мирних мешканців, поранених внаслідок російських обстрілів. Ще один чоловік підірвався на міні. Серед постраждалих – двоє дітей та їх 25-річна мати з Петропавлівки Куп’янського району.