“Харківобленерго” не планує відключати електрику населенню

20-21 жовтня у Харківській області через дефіцит електроенергії, що виник внаслідок російських ударів по енергетичній інфраструктурі України, буде частково обмежене споживання.

Про це Харків Times повідомили у АТ “Харківобленерго”.

“20-21 жовтня будуть обмежені обсяги споживання електроенергії для юридичних споживачів Харківської області. Вводити графіки аварійних відключень для побутових споживачів на цей період не планується.”, – розповіли в компанії.

Водночас енергетики дуже просять побутових споживачів допомогти їм збалансувати енергетичну ситему і обмежити споживання електроенергії з 7.00 до 22.00. Особливо це стосується електроприладів великої потужності: пральні машини, праски, електрообігрівачі, електрочайники, посудомийні машини та ін.

В АТ “Харківобленерго” дуже вдячні споживачам, які обмежували споживання у попередній період. За словами енергетиків, це дійсно допомагає їм міцно тримати енергетичний фронт.

Як повідомляв Харків Times, рашисти почали цілеспрямовано тероризувати енергетичну інфраструктуру України після успішного контрнаступу ЗСУ в Харківській області. Перший масований удар по енергооб’єктам України, внаслідок якого зникло світло у низці областей на сході України, російські покидьки нанесли ввечері 11 вересня. Відключення електрики  сталося внаслідок удару рашистськими крилатими ракетами з акваторій Каспійського та Чорного морів.

12 вересня близько 13:00, окупанти знов залишили Харків без світла. Через це в місті зупинився транспорт та припинено водопостачання.

10 жовтня  рашисти завдали по Харкову дев’ять ракетних ударів, але частину з тих ракет С-300, що летіли на місто, збила наша ППО. Загалом по Україні російські покидьки випустили більше 70 ракет, які забрали життя 11 наших співвітчизників. Рашисти били по енергетичній інфраструктурі, у Харкові та інших регіонах України зникало світло та водопостачання.

Станом на 19 жовтня, за інформацією радника міністра енергетики Олександра Харченка, близько 40% енергоінфраструктури серйозно пошкоджено.