Ще в одному прикордонному селі Харківської області підняли прапор України (фото)

Фото: Національна поліція Харківської області

Правоохоронці обстежили деокупований населений пункт Макарове Золочівської громади, розташований неподалік державного кордону України з рф. Тут не залишилося непошкоджених будівель, а кількість мешканців скоротилася майже в п’ять разів у порівнянні з довоєнним часом.

Про це Харків Times повідомили у Нацполіції області.

За інформацією правоохоронців, зараз у звільненому селі проживає близько 80 жителів. За інформацією відкритих джерел, до початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну тут мешкало майже в п’ять разів больше людей (363 особи).

“Майже кожна будівля має сліди руйнувань та пошкоджень від вибухів ворожих бомб та снарядів. Зруйнована школа, дитячий садок, котельня.”, – розповіли в поліції.

У будівлі знищеної школи поліція виявила кілька мін. Також міни знайшли на узбіччі дороги, на вулиці. Проводяться роботи по знешкодженню боєприпасів.

“Правоохоронці обстежили та задокументували пошкодження та разом з головами Золочівської територіальної громади й Богодухівської міської ради закріпили український прапор на будівлі школи”, – розповіли в поліції.

Як повідомляв Харків Times, 13 вересня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що починаючи з 6 вересня українські захисники звільнили в Харківській області від російських окупантів 300 населених пунктів.

Президент Володимир Зеленський під час робочї поїздки у Харківську область відвідав звільнене від російських окупантів місто Ізюм. У традиційному відозверненні ввечері 14 вересня голова держави розповів, що у Харківській області деокуповано майже 400 населених пунктів, повернулися до нормального життя 150 тисяч українців.