Арт-об’єкт, який планували встановити на День міста у Харкові, розмістять у Києві (фото)

Фото: Віталій Кличко / Facebook.

На площі біля станції метро “Арсенальна” з’явиться арт-об’єкт, що символізуватиме єдність двух українських міст Києва та Харкова, який мужньо протистоїть російському агресору.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення мера столиці Віталія Кличка у Facebook.

“Проект “Єднання” втілений харківською майстернею METALSTYLE. Символічні металево-дзеркальні краплини були створені для розміщення на центральній площі Харкова, до дня міста”, – повідомив Віталій Кличко.

Він розповів, що через постійні обстріли з боку окупантів встановити арт-об’єкт  у Харкові неможливо. І автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір Києва.

На думку Віталія Кличка, простір A-Station – найбільш вдале місце для розташування цього арт-об‘єкту.

“Тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію (корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ). За задумом авторів, краплини тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єдність двох міст – столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору.”, – розповів очільник Києва.

Як повідомляв Харків Times, на Прикарпатті у місті Коломия покажуть виставу «Убогий жайворонок», щоб підтримати зруйнований російською ракетою Національний музей всесвітньо відомого українського філософа Григорія Савича Сковороди у селі Сковородинівка Богодухівського району Харківської області.