Секретар РНБО Данілов обіцяє «гучні новини» щодо колись впливових осіб

Фото з відкритих джерел

У своєму інтерв’ю Українському радіо секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов пообіцяв слухачам незабаром «гучні новини» стосовно «потужних людей, відомих нашому суспільству».

Про це Харків Times довідався з тексту інтерв’ю Данілова, опублікованого Українським радіо.

«Ми можемо почути гучні новини. Але ви можете звернути увагу, як пропали деякі люди, які не злазили з екрану телебачення і радіомовлення нашої країни. Вони десь зникли. І ніхто не знає, де вони знаходяться. Такі були потужні люди, які б не засинали після того, як вони б не зробили той чи інший виступ або в засобах масової інформації, або в соціальних мережах. А після 24 лютого вони якось зникли», – сказав Данілов.

За його словами, йдеться про відомих людей, які були на слуху – «зокрема це політологи, мери деяких міст нашої країни та багато інших постатей, які були свого часу відомі нашому суспільству».

Нардеп Олексій Гончаренко трохи підняв завісу таємниці над цими словами секретаря РНБО.

«По заяві секретаря РНБО Данілова. Скоро будуть оголошені підозри у держзраді Мураєву та Рабіновічу», – написав Горнчаренко на своїй сторінці у Facebook.

Так колишні соратники по ОПЗЖ, а потім запеклі вороги харків’яни Євген Мураєв та Вадим Рабінович можуть знову опинитися в одному човні. Бажано було б, щоб цей човен вправно довіз обох до української в’язниці.

Як повідомляв Харків Times, 14 червня Восьмий апеляційний суд Львова прийняв рішення про заборону діяльності партії «Наші», заснованої колишнім харківським нардепом Євгенієм Мураєвим.

20 червня, Восьмий апеляційний адмінсуд Львова заборонив діяльність політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», лідером якої був Вадим Рабінович.