У Харківській області рятувальники вилучили з-під завалів тіла п’ятьох людей

Фото: ДСНС у Харківській області

Протягом доби 22-23 червня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС загасили в Харківській області 12 пожеж, спричинених російськими обстрілами. Також рятувальники вилучили з-під завалів тіла 5 осіб.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

Тіла двох загиблих жінок знайшли у зруйнованій рашистами котельні у місті Чугуєві. Ще двоє чоловіків та жінка потрапили під завали розбомбленого двоповерхового житлового будинку у селищі Золочів.

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Індустріальному (3), Немишлянському(1) районах Харкова, а також Чугуївському (5), Ізюмському (2) та Богодухівському (1) районах області. Горіли приватні будинки та господарчі споруди, гаражі та автомобілі, складські приміщення, та інші виробничі будівлі.

Одна з найбільших пожеж, спричинених російськими ударами, сталася у сільськогосподарському підприємстві, розташованому в селищі Печеніги. Там горіла сушильна камера та сировина на площі 400 кв.м. Щоб загасити її, знадобилися зусилля трьох підрозділів рятувальників.

Загалом за добу рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з яких:

  • на ліквідацію пожеж — 16, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 12, пожежі з інших причин — 4;
  • 4 — для надання допомоги населенню;
  • 2 — на аварійно-рятувальні роботи;
  • 2 — для допомоги комунальним службам;
  • 3 — інші виїзди.

Як повідомляв  Харків Times, Чугуївська громада Харківської області вже третю добу виживає під безжальним вогнем рашистів. 23 червня внаслідок ворожих обстрілів у смт Печеніги поранено сім людей, двоє з них – діти.

Фото: ДСНС у Харківській області