ЗСУ вибили окупантів ще з одного села в Харківській області

В ході успішних дій підрозділів Збройних Сил України звільнено населений пункт Дементіївка Харківської області.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Генерального штабу ЗСУ станом на 18:00 18 травня.

Водночас окупанти ведуть наступ в районі населеного пункту Тернова, бойові дії тривають.

Загалом на Харківському напрямку основні зусилля противник зосереджував на утриманні зайнятих рубежів і вогневому ураженні українських підрозділів. Ворог намагався проводити контратаки з метою відновлення втрачених позицій.

“Противник веде наступ в районі населеного пункту Тернова, бойові дії тривають.”, – розповіли в Генштабі.

На Слобожанському напрямку, у прикордонних районах Бєлгородської та Воронезької областей, окупанти продовжують підтримувати у готовності до застосування підрозділи зі складу 32-ї дивізії протиповітряної оборони 6-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони військово-космічних сил збройних сил російської федерації.

Як повідомляв Харків Times, 10 травня у Генштабі ЗСУ повідомили, що Захисники України звільнили чотири населенні пункти у Харківській області. Окупантів вибили с селищ Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак.

7 травня в результаті наступу підрозділів Збройних Сил України російські загарбники втратили контроль над селом Циркуни Харківської області.

6 травня, Українські Збройні Сили відновили контроль над населеними пунктами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестаково, Перемога та частиною села Черкаські Тишки у Харківському та Вовчанському районах області.

11 травня ЗСУ  звільнили населений пункт Питомник Харківської області.