Під час нічного російського обстрілу селища Жуковського постраждав підрозділ ДСНС

Вночі сьогодні, 18, російські загарбники обстріляли Київський район Харкова, зокрема селище Жуковського. Внаслідок обстрілу пошкоджень зазнала адміністративна будівля одного з підрозділів ДСНС та кілька пожежних автівок.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Внаслідок обстрілу пошкоджено адміністративну будівлю підрозділу ГУ ДСНС в Харківській області та багатоповерхівку поруч. Крім того, через пожежу повністю знищено декілька автомобілів для пожежогасіння», – йдеться у повідомленні.

За процесуального керівництва Київської окружної прокуратури м. Харкова розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК).

Як повідомили у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, внаслідок нічного ворожого обстрілу зафіксовано пошкодження вікон у навчальному корпусі, гуртожитку та житловому будинку, що знаходиться на балансі Університету.

«Зранку розпочато роботу з консервації, триває відновлювальний ремонт пошкоджених раніше будівель та прибирання території», – зазначили в ХАІ.

На щастя, внаслідок обстрілу постраждалих не було.

Як повідомляв Харків Times, протягом 17 травня внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області було поранено двое чоловіків, пошкоджені десятки будинків, високовольтна лінія, автомобілі мешканців.