Дергачівський служитель храму потрапив під слідство за прихільність до руzzкого миру

Харківські правоохоронці розслідують дії чергового прихильника руzzкого миру. Ним виявився служитель храму у Дергачівському районі, який ще рік тому підпорядковувався московському патріархату.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

За інформацією слідства, служитель храму поширював у соціальній мережі матеріали, що виправдовують збройну агресію рф. Проводиться розслідування за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України). Слідчі повідомили чоловіку про підозру у скоєнні цього злочину.

Також вживаються заходи з виявлення та документування діяльності осіб, які причетні до поширення в соціальних мережах матеріалів із запереченням збройної агресії рф та її виправдовування. За такий злочин проросійським агітаторам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Управління СБУ в Харківській області.

Як повідомляв Харків Times, правоохоронці затримали зрадницю, яка передала координати і допомогла ворогу скоригувати вогонь по освітніх, медичних, торгівельних об’єктах та по житлових кварталах у центрі Харкова.