У Харкові військові нарешті демонтували Жукова (відео)

Фото: соцмережі

Вранці сьогодні, 17 квітня, з проспекту Петра Григоренка нарешті зник бюст радянського маршала Георгія Жукова.

Про це Харків Times дізнався з повідомлень соцмереж.

«Мінус один *баний жуков», – написали в одному з харківських телеграм-каналів.

Як повідомила Суспільному голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій, бюст демонтували та вивезли у невідомому напрямку військові.

«Усе сталося миттєво, близько 11:00. Під’їхали дві машини з військовими. Зняли бюст, вивезли все кудись. Зараз все тихо, ми розбираємося», – сказала Топчій.

Здається, в умовах українсько-російської війни, коли саме ЗСУ, ТРО та Нацгвардія – тобто люди у військовому однострої – захищають наше непохитне місто від російської навали, тут нема із чим «розбиратись». Військові краще розуміють, кому місце на наших вулицях, а кому – ні.

Трохи згодом у телеграм-каналі командира ТрО «Азов» у Харкові Костянтина Немічева з’явилося повідомлення, що пам’ятник демонтували бійці спецпідрозділу «Кракен».

«Спецпідрозділ «KRAKEN» демонтував пам‘ятник кумиру Путіна Маршалу-м‘яснику Жукову. Жуков – потвора, яка винна у смертях 400 тисяч українців, репресіях, мародерстві, масових розстрілах. Всі ці злочини сьогодні актуальні для російської армії, як ніколи. Путін хотів справжньої декомунізації – він її отримав. Скоро він, як і його кумир, опиниться на смітнику історії», – написав Немічев.

Тож маємо надію, що це зникнення горезвісного радянського маршала з харківського проспекту стане остаточним.

Фото: соцмережі

Як повідомляв Харків Times, на початку квітня харківські активісти нарешті демонтували меморіальну дошку кривавого полководця часів громадянської війни Василя Блюхера, що висіла на вулиці Сумській у Харкові.