Росіяни збрехали про захоплення Ізюма – що насправді відбувається у місті

Фото: Максим Стрельник/Facebook

Підрозділи ЗСУ та Тероборони героїчно відбивають атаки рашистів, які не шкодують живої сили та техніки, щоб захопити місто Ізюм Харківської області і продовжити наступ на Донецькому напрямку.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення  начальника Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максима Стрельника в Facebook.

Не маючи реальних успіхів, окупанти вдаються до відвертої брехні. Сьогодні, 24 березня, минобороні рф повідомило, що їхні війська повністю захопили місто Ізюм Харківської області.

Максим Стрельник повідомляє, що Насправді в місті тривають жорстокі бої. Приблизно о першій годині дня окупанти обстріляли історичний меморіал пам’яті Другої світової війни на горі Крем’янець в Ізюмі та телевежу.

“В результаті обстрілів ворога, зруйновано не тільки історичні пам’ятки, а й нашу телевізійну вежу. Рашисти гірші за фашистів! Не забудемо! Не пробачимо!”, – повідомив Максим Стрельник.

Окупанти щосили намагаються просунутись вперед і повністю взяти місто під контроль. Річка Сіверський Донець делить місто на дві частини, умовно кажучи, північну та південну. Рашисти спромоглися захопити північну частину, південну контролюють українські військові.

“Лінія розмежування зараз проходить по руслу річки Сіверський Донець, але російські окупанти, за допомогою місцевих колаборантів, дізналися про брід через ріку і тепер їм вдається потрапляти на Південий берег. Однак там їх одразу зустрічають наші Захисники і відправляють їх усіх в пекло”, – розповів Максим Стрельник.

Він відзначає, що окупанти мають перевагу у живій силі.

“Орків ціла орда, вони постійно пруть в наступ і зазнають непоправних втрат від наших Збройних Сил України, які мужньо стримують ворога на околицях Ізюма і заганяють їх назад на Північ за річку. Не вірте фашистській пропаганді! Вірте нашій Армії і ми Переможемо”, – впевнений ізюмчанин.

Інформацію про захоплення загарбниками Ізюма  також спростував голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“Ізюм – українське місто! Було і буде. Наші Збройні Сили України тримають свої позиції в цьому напрямку. Українська армія одразу атакує тих, хто хоча б робить спроби наблизитися до міста. І навіть концентрація російський військ біля Ізюма не допомагає рашистам просуватися вперед. Наші війська обороняють місто і на землі, і в повітрі. Зараз тривають запеклі бої. “, – написав очільник області у Telegram.

Як повідомляв Харків Times,  росіяни кинули на штурм Ізюма курсантів.

Місто Ізюм Харківської області вже три тижні знаходиться в облозі російських окупантів та намагається вижити в жахливих умовах під постійними ворожими обстрілами.

Під час єдиного разу, коли для евакуації ізюмчан був домовлений «зелений коридор», 10 березня, російська наволоч не припиняла вогонь і людей вивозили під обстрілами.