Харків та Нью-Йорк планують укласти угоду про партнерство

Харківський міський голова Ігор Терехов у рамках телефонних переговорів звернувся до мера Нью-Йорка Еріка Адамса з ініціативою укласти угоду про партнерство між містами.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Ігор Терехов наголосив, що до війни Харків був гарним та чистим містом, з розвиненою інфраструктурою, а також був лідером у сфері соціального партнерства та IT-технологій.

«У нас завжди було налагоджено соціальне партнерство між владою, бізнесом та містянами. І я хотів би, щоб після закінчення війни ми обмінялися досвідом та впровадили найкращі практики Нью-Йорка у себе. Тому хочу запропонувати підписати партнерство між Нью-Йорком та Харковом. У цей тяжкий час це дало б місту потужний імпульс підтримки», – наголосив Ігор Терехов.

Також він запросив мера Нью-Йорка після перемоги України взяти участь у мирному відновленні Харкова як одного із провідних міст Східної Європи.

«Для цього потрібно буде відпрацювати створення так званої спільної бізнес-ради. І зараз уже можна було б замислитися над створенням американського фонду для цих цілей. Я думаю, що політично це будуть дуже високі кроки, які ми можемо зробити разом», – наголосив Ігор Терехов.

У свою чергу Ерік Адамс зазначив, що його команда надаватиме всіляку підтримку, щоб досягти обумовленого.

«Департамент міжнародних відносин і моя команда далі з вами працюватиме, щоб досягти всього обумовленого. Як ваш колега я розумію, через які ви проходите тяжкі часи. Ми впевнені, що у вас все вийде, і ви покажете всім приклад», – наголосив мер Нью-Йорка.