Укрзалізниця тимчасово змінила розклад рейсів з Харкова до Києва

Фото: Харків Times

У зв’язку з плановими колійними роботами тимчасово змінюється розклад швидкісних поїздів «Інтерсіті+», що курсують між Харковом і Києвом. Зміни набувають сили вже сьогодні.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

У зв’язку з плановими колійними роботами в кінці вересня — на початку жовтня на ділянці Полтава – Гребінка тимчасово скасовано курсування поїзда №724/723 Київ – Харків – Київ відправленням з Києва та Харкова 27–30 вересня, а також 1, 4 та 5 жовтня. Він вирушав з Харкова о 13:09 і прибував до Києва о 17:56, з Києва виходив о 13:20, а прибував до Харкова о 18:10.

Щоб компенсувати відсутні місця, призначений додатковий поїзда №720/719 Київ – Харків – Київ.

  • З Києва № 720 відправлятиметься 27–30 вересня, а також 1 і 4 жовтня о 18:30, а прибуватиме до Харкова — о 23:39.
  • З Харкова № 719 28–30 вересня, а також 1, 2 і 5 жовтня — о 5:54, а прибуватиме до Києва — о 11:11.

Продаж квитків здійснюватиметься з урахуванням відкоригованого графіка руху зазначених поїздів. Щоб уникнути непорозумінь Укрзалізниця закликає пасажирів заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, зазначеною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах.

З повним розкладом потягів між Харковом і Києвом можна ознайомитися тут.

Як повідомляв Харків Times, з 28 січня за маршрутом Харків-Костянтинівка-Харків почав курсувати електропоїзд підвищеної комфортності.

В Україні планують за три роки реалізувати проект швидкісного залізничного сполучення. Зокрема, передбачається запуск швидкісного поїзда «Інтерсіті» з Харкова до Костянтинівки.

З 30 травня приміські поїзди «Куп’янськ – Сватове» і «Попасна – Сватове» подовжили свої маршрути — до Лисичанська та Куп’янська відповідно.