У Харківській області набуло чинності обмеження для вантажівок

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

У зв’язку з настанням спеки в Службі автомобільних доріг в Харківській області нагадують, що в регіоні діє сезонне обмеження руху для вантажівок при температурі повітря вище +28. Заборона актуальна з 10:00 до 22:00.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі САД.

Зокрема, заборона стосується транспортних засобів, фактична маса яких становить понад 24 тонни і має навантаження на вісь більше 7 тонн.

Дорожники пропонують водіям перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки транспорту в смугах відводу автомобільних доріг і біля об’єктів дорожнього сервісу. Зокрема, відшукати таке місце вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися посиланням на Google мапу.

Крім цього, діє TIR-паркінг, карта розташування — за посиланням.

«Для інформування водіїв про введення тимчасового обмеження руху ДП «Харківський облавтодор» і ТОВ «Автомагістраль-Південь» забезпечать виготовлення та встановлення необхідних дорожніх знаків у місцях розміщення майданчиків для стоянки великовагового транспорту», ​​— розповіли у регіональному відділенні САД.

Підрозділи патрульної поліції посилили контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху, в тому числі тимчасових обмежень.

Як повідомляв Харків Times, в Харкові до 1 жовтня заборонено транзитний рух великовантажного транспорту.