Харківські ватерполісти взяли «срібло» Кубка України

Чоловіча збірна Харківської області з водного поло стала срібним призером Кубка України. Змагання завершилися у Львові.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У перший ігровий день збірна Харківської області завдала поразки динамівцям Ужгорода з рахунком 19:6 (5:2, 3:1, 8:1, 3:2). Потім у півфіналі підопічні Сергія Колточіхіна, Сергія Столярова та Володимира Войтенка обіграли ВК «Маріуполь» 16:10 (5:5, 2:3, 3:1, 6:1). А у фіналі харків’яни зустрічалися з господарями басейну й чемпіонами країни львівським «Динамо».

Перший період наша команда почала досить впевнено і повела в рахунку 3:1 (всі три голи забив Дмитро Ашанін). Однак далі гра вирівнялася і перший період завершився внічию 3: 3. У другому періоді харків’яни пропустили в свої ворота чотири голи, не зумівши забити жодного. Це й зумовило підсумковий результат — 6:11.

У підсумку збірна Харківської області посіла на турнірі друге місце й отримала срібні медалі.

Ще один харківський клуб, “НТУ-ХПІ”, у перший день змагань програв “ДЮСШ-21” з Києва 4:19. У півфінальній грі за 5-8 місця поступився молодіжній збірній України 2:18. А в матчі за 7 місце харківські ватерполісти перемогли “Динамо” з Ужгорода 12:11.

Як повідомляв Харків Times, харківські ватерполісткі завоювали Кубок і виграли чемпіонат України.