Urban One: як один проєкт може змінити ринок нерухомості

Що викликає у вас найбільший остарх, коли ви обираєте собі нову квартиру? Вторинний ринок житла, з одного боку, виглядає дуже привабливо: будинок вже побудований, обжитий, ви впевнені, що працюють усі комунікації, це звичний побут, в якому ви, ймовірно, виросли та подорослішали, і фактично, нічого не потрібно буде змінювати – ані спосіб життя, ані вашу, напрацьовану та побудовану роками зону комфорту.

Але ж усі ці, такі, здавалося б, зручні речі нівелюються факторами, що притаманні будинкам, які вже давно заселені, особливо це стосується мікрорайонів, що розташовані трохи далі від центру міста.

Наприклад, ваші сусіди можуть виявитися такими, що ведуть асоціальний спосіб життя. І разом із ново придбаною квартирою ви отримаєте нічний галас за стінкою, антисанітарію у під’їзді, а то й візити правоохоронців.

Також слід пам’ятати, що квартира, придбана на вторинному ринку може виглядати хоча і цілком пристойно – зі свіжим ремонтом та новими меблями, але це цілком може бути невеличкою хитрістю продавців, які трохи дали ладу старенькій квартирі, щоб підняти її ціну. Утім немає жодних гарантій, що за місяць-два під свіжими шпалерами не виявиться небезпечна пліснява або ж навіть тріщини в стінах, а будинок взагалі виявиться аварійним.

Всі ці фактори можуть призвести не лише до розчарування – а й до втрати ваших грошей.

Саме тому інвестувати в нерухомість потрібно так, щоб максимально знизити усі вищезгадані ризики,зберегти свої гроші, та ще й збільшити статки.

І ми маємо відповідь, як це зробити.

По-перше, обирайте квартиру у новобудові. Одна з найкращих у Харкові нині – це SUMSKAYA Apartment, що входить до проєкту Urban One від компанії Строй Сіті Девелопмент.

SUMSKAYA Apartment – це невеликий 9-поверховий житловий комплекс на 188 квартир. Нині він ще на етапі будівництва, але його швидкість по харківським міркам просто колосальна – нині будується по два поверхи на місяць. З урахуванням зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт цей ЖК буде завершено вже за півтора року – тобто у першому кварталі 2022 ви можете в’їхати в новесеньку квартиру у самому серці Харкова.

А ще квартира в новобудові, яка розташована просто навпроти парку ім. М.Горького дасть вам змогу самостійно сформувати своє оточення, адже погодьтесь – квартиру в такому будинку придбаються радше люди успішні, ніж такі, яких не хвилює їхнє майбутнє, та майбутнє їхніх дітей.

Про інфраструктуру навколо SUMSKAYA Apartment годі й говорити – адже це самий центр міста, тож поруч абсолютно усе – і магазини, і транспорт, і лікарні, і найкращі школи, університети та дитячі садки Харкова.

Зокрема, після робочого дня ви разом із родиною можете прогулятися парком Горького, або ж Молодіжним парком, чи пройтися до саду Шевченка.

А на ваших дітей чекають приватний дошкільний заклад “Світ дитини Монтессорі”, дитячі садки №178, №222, № 66, приватна школа Бойко, приватна школа “Лествиця”, гімназія № 116, школа №36.

Також зовсім поруч знаходяться відомі вищі навчальні заклади – ХНУРЕ, Юридична Академія, Автодорожній університет, НТУ “ХПІ” та Національний університет ім.Каразіна.

Придбати щось смачненьке на вечерю ви зможете, наприклад, на Сумському ринку, поруч також супермаркети “Восторг”, “Le silpo”, “Клас” та “Рост”.

Або ж влаштуйте собі відпочинок в одному із ресторанів, яких у центрі міста десятки – і на будь-який смак.

А про своє здоров’я, та здоров’я своєї родини ви можете подбати у 14-й міській лікарні, приватній клініці Evviva або ж у Обласній лікарні.

Обираючи новобудову, ви можете бути впевнені – це інвестиція на десятки років наперед. Нові комунікації, сучасні технології будівництва а на додаток – ще й керуюча компанія, яка візьме на себе всі турботи пов’язані із доглядом за справністю всіх мереж, чистотою прилеглої території та безпекою комплексу.

З економічної ж точки зору квартира у SUMSKAYA Apartment – це готовий інструмент для інвестування, адже якщо ви обираєте житло не для себе, а для початку орендного бізнесу, утім не знаєте, з чого почати, експерти компанії Строй Сіті Девелопмент нададуть вам повну консультацію та підтримку разом із супроводом процесу організації вашого нового, та найнадійнішого бізнесу.

І на додаток хочемо поговорити про один із найбільших страхів потенційних інвесторів, які хочуть придбати житло у новобудові – це страх того, що будівництво буде заморожене на роки, і гроші просто пропадуть. Для того, щоб розвіяти цей страх просто надамо кілька фактів:

  • Компанія “Строй Сіті Девелопмент”, що нині будує Urban One SUMSKAYA працює на харківському ринку нерухомості більше десяти років, і побудувала один з найвпізнаваніших обєктів нерухомості у Харкові – IT-Park Manufactura, що став одним із сучасних архітектурних символів Харкова.
  • На жодному об’єкті, що будує “Строй Сіті Девелопмент” роботи за весь цей час не зупинялися ані на день, навіть у період весняного локдауну, коли більшість будівництв зупинилися, а інші девелопери були змушені переносити строки здачі своїх обєктів.
  • Компанія “Строй Сіті Девелопмент” завжди дотримується строків будівництва, та працює виключно на легальних, законних, юридично обґрунтованих засадах.
  • Компанія “Строй Сіті Девелопмент” – єдиний харківській забудовник, якому довірили будувати у столиці, та передали на добудову кілька проблемних об’єктів компанії “Укрбуд”, що більше року стояли замороженими. Усього за кілька місяців роботи “Строй Сіті Девелопмент” будівництво цих об’єктів відновлено, як відновлені їхні строки здачі.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові триває будівництво одного з перших житлових комплексів з квартирами бізнес-класу ЖК Sumskaya Apartments, який є частиною проекту Urban One від компанії “Строй Сіті Девелопмент”.

У Харкові скоро почнеться будівництво мультифункціонального комплексу HIGH HILLS. Комплекс розміститься на вул. Серповій, поруч зі станцією метро “Наукова”, забудовник – група компаній “Строй сіті”.

В IT-парку Manufactura – інноваційному проекті компанії “Строй Сіті” в форматі Live & Work – відкривається перша секція.

У Харкові триває будівництво першого в Україні житлового комплексу, орієнтованого на прихильників здорового способу життя.