У лікарнях і райадміністраціях Харкова доступна послуга сурдоперекладу

Фото: city.kharkov.ua

В установах органів місцевого самоврядування міста Харкова з’явилися планшети для сурдоперекладу, які полегшують комунікацію людям з проблемами слуху.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Щоб отримати цю послугу, необхідно звернутися до адміністратора або інформатора установи. За допомогою відеозв’язку працівник підключається до сурдоперекладача, який у режимі онлайн допомагає заявнику отримати необхідну послугу.

На сьогодні планшети вже з’явилися в усіх районних адміністраціях міста Харкова, в управліннях соціального захисту населення, у всіх закладах охорони здоров’я міста, в Міському центрі реінтеграції безпритульних осіб, у Будинку нерухомості.

Раніше допомога сурдоперекладача стала доступною в Регіональному центрі послуг, також вона надається в центрах соцпослуг «Прозорий офіс» Київського та Шевченківського районів.

Незабаром планшети для сурдоперекладу з’являться в КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі», у всіх центрах надання адміністративних послуг і в приймальні Харківського міського голови.

Як повідомляв Харків Times, в Регіональному центрі послуг (пр. Тракторобудівників, 144) для людей з вадами слуху стала доступна послуга сурдоперекладача.