“Харківські тепломережі” до початку опалювального сезону планують замінити 17 км труб

Фото: kh.depo.ua

Цього року комунальне підприємство “Харківські теплові мережі” планує перекласти 17 кілометрів труб.

Про це в п’ятницю, 16 серпня, заявили під час наради з підготовки до опалювального сезону в Харківській міськраді, дізнався Харків Times з повідомлення прес-служби мерії.

Як повідомили в КП «Харківські теплові мережі», заміна старих труб проводитиметься на вул. Динамівській, вул. Киргизькій, вул. Зерновій, пр. Тракторобудівників, пр. Героїв Сталінграда та пров. Білостоцькому. Роботи будуть виконані за рахунок коштів Світового банку.

Ігор Терехов зазначив, що поставки труб вже почалися. «Очікуємо щотижневе надходження труб різних діаметрів – від 400-го до 800-го. Матеріал одразу береться в роботу, підрядники визначені. Ми робимо все необхідне, щоб підготувати місто до проходження осінньо-зимового періоду», – повідомив перший віце-мер.

також на нараді відзначалось, що підготовка об’єктів соціальної сфери та об’єктів інфраструктури йде за графіком. Зокрема, ремонт покрівель в установах освіти планують завершити до кінця наступного тижня. Тривають ремонтні роботи в лікувальних установах і на спортивних об’єктах.