Посеред війни у Харкові народилися два маленьких ягуара (відео)

Фото: Ігор Терехов/Facebook

Посеред жахіть війни, постійних обстрілів та чуток про російський наступ у Харківському зоопарку народилися дві маленькі дівчинки- ягуари. Вони з’явилися на світ у травні, а сьогодні мер міста Ігор Терехов представив малечу харківцям.

Про це Харків Times дізнався з допису Терехова на його сторінці у Facebook.

«У такі важкі часи, як нині, надзвичайно важливо помічати радісні події та ділитися ними один з одним. Ось одна з таких: місяць тому в Харківському зоопарку народилося двоє чудових дитинчат ягуарів. Обидві — дівчатка. І я пропоную разом обрати їм імена», – написав мер.

Він зазначив, що імена повинні «бути влучними та відображали дух незламного Харкова». Свої пропозиції можна подавати у коментах до допису про цю подію на сторінці Ігоря Терехова у Facebook. Мер обіцяє, що пропозиції, які наберуть найбільшу кількість уподобань, потім будуть винесені на голосування.

Як повідомляв Харків Times, мер Харкова Ігор Терехов звернувся до Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша та Генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азуле з листом, у якому закликає ці організації «захистити Харків».