Колишній міністр не буде почесним громадянином Харківської області

Фото: uinp.gov.ua

Харківська обласна рада зняла кандидатуру колишнього міністра внутрішніх справ часів президента Кучми Юрія Смирнова з розглядання на присвоєння звання Почесного громадянина Харківської області.

Про це Харків Times повідомила депутатка Харківської облради від партії «Європейська солідарність» Галина Куц.

«Харківська облрада зняла кандидатуру Ю. Смирнова, який «прославився» у справі Гонгадзе, з розгляду на Почесного громадянина», – сказала вона.

З чим і вітаємо харківську спільноту. Але нагадуємо про необхідність бути пильними й не пропустити нового подання цієї або інших «вічно учорашніх» кандидатур на це звання, бо у коморах депутатів облради такого ще багато.

Як повідомляв Харків Times, Харківська обласна рада планувала на своїй сесії  сьогодні, 27 червня, розглянути питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» семи особам, серед яких – колишній міністр внутрішніх справ (2001 – 2003 рр.) Юрій Смирнов. Саме він у 2001 році закривав справу про вбивство українського журналіста Георгія Гонгадзе, розповідаючи, що злочин скоїли двоє вже померлих наркоманів, а само вбивство «було не спланованим, без попереднього умислу і без будь-якого політичного мотиву».