Серед вже 12 постраждлих у Харкові двоє підлітків (фото, відео)

Фото: Харківська облпрокуратура

Серед 12 людей, постраждалих сьогодні у Харкові через чергове варварське російське бомбардування, двоє підлітків 15 та 16 років. Один з них був поранений у Холодногірському, інший – у Шевченківському районі міста.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

У Шевченківському районі Харкова російська модифікована авіабомба частково зруйнувала будівлю школи. У навколишніх багатоквартирних будинках пошкоджені фасади та вибиті вікна. Крім 15-річного хлопчика поранення отримали також 26-річна дівчина та 27-річний чоловік, 43-річна жінка пережила гостру реакцію на стрес.

У Холодногірському районі російська авіабомба вщент зруйнувала два приватні будинки та пошкодила понад десять. Поранення та гостру реакцію на стрес отримали восьмеро людей: 16-річний хлопчик, три жінки та четверо чоловіків.

Правоохоронці вважають, що росіяни застосували проти мирного населення Харкова авіаційну бомбу КАБ-250 із уніфікованим модулем планування та корекції (УМПК). Запускали її з літака над населеним пунктом октябрьський бєлгородької області рф.

Розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

Як повідомляв Харків Times, вдень сьогодні, 23 червня, внаслідок чергового нальоту російських керованих авіабомб у Харкові загинув 73-річний чоловік та були поранені ще одинадцятеро людей віком від 15 до 63 років. З поранених одна людина перебуває у важкому стані.