Російські авіабомби поранили в Харкові 11 людей (фото)

Фото: Харків Times

Вдень сьогодні, 23 червня, внаслідок чергового нальоту російських керованих авіабомб у Харкові загинув 73-річний чоловік та були поранені ще одинадцятеро людей віком від 15 до 63 років. З поранених одна людина перебуває у важкому стані.

Про це Харків Times повідомили у Харківській ОВА.

Сьогодні росіяни скинули на Харків три авіабомби – у Шевченківському, Холодногірському та Київському районах міста.

У Шевченківському районі постраждав освітній заклад, поранення отримала жінка. У багатоквартирних будинках поруч вибиті шибки, пошкоджені фасади. У приватному секторі Холодногірського району зруйновані два будинки. У Київському авіабомба вдарила по промзоні.

Наразі в місті вже відновлюється електропостачання. Запрацювало метро та більша частина міського наземного електротранспорту. Станом на 18:00 не ходили лише тролейбуси №11 та 27 на Ново-Баварському проспекті та трамваї №16, 16А та 27 на вулиці Академіка Павлова.

Як повідомляв Харків Times, вдень сьогодні, 23 червня, росіяни вчергове обстріляли Харків, своїми модифікованими авіабомбами. Один з ударів прийшовся по району приватної забудови. Початково було відомо про загибель однієї людини та поранення п’ятьох. У місті зникли електрика та вода. Не працювало метро та наземний електротранспорт.