Вже відомо про 23 поранених від удару російської авіабомби по середмістю Харкова (фото)

Фото: Харків Times

Вже відомо про 23 мирних харківців, які отримали поранення внаслідок прямого влучання російської керованої авіабомби в житловий багатоквартиний будинок у середмісті Харкова вдень сьогодні, 22 червня. На щастя, кількість загиблих на місці цього влучання залишається незмінною – їх двоє.

Про це кореспондент Харків Times дізнався з повідомлення мера Харкова Ігоря Терехова на місці події.

Вже відомо, що одна з загиблих – жінка, яка в момент удару вийшла з тролейбуса на зупинці, розташованій поруч із постраждалим будинком.

В будинку зруйновані верхні поверхи двох під’їздів та частково знесений передній фасад з боку вулиці. У квартирах поламані стіни, винесені двері й вікна.

У кварталі навкруг повилітали шибки. Постраждали дорожнє покриття та припарковані поруч автівки, а також автомобілі, що під час російського удару зупинилися поруч на перехресті на червоний сигнал світлофора.

Фото: Харків Times

Як сказав на місці події начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, це безумовно терор проти мирного населення, адже епіцентром прямого влучання став саме житловий будинок, а навкруг немає жодного військового чи промислового підприємства – лише житлові будинки, торгівельні установи, автовокзал.

За словами Синєгубова, оскільки зруйнований саме житловий будинок, вважається, що під завалами можуть знаходитися люди. Триває пошукова операція.

Як повідомляв Харків Times, вдень сьогодні, 22 червня, росіяни обстріляли Харків своїми модифікованими авіабомбами. У місті пролунали чотири вибухи. Згідно із повідомленнями представників міської влади, зафіксоване влучання у житловий будинок. Є загиблі та поранені.