Поранених у Харкові вже 56, дітей серед них троє (фото, відео)

Фото: Харків Times

Внаслідок варварського обстрілу російськими керованими авіабомбами Харкова станом на вечір сьогодні, 22 червня, відомо про 56 постраждалих, серед яких троє дівчат 12, 13 та 17 років. Шестеро людей – один чоловік, чотири жінки та одна дитина – перебувають у важкому стані. На місцях двох влучань російських авіабомб загинули троє людей.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні Нацполіцї Харківщини.

Як повідомив з місця події кореспондент Харків Times, рятувальники обвалили два поверхи аварійної будівлі, що були розташовані над провалом, спричиненим бомбою.

За словами начальника Слідчого управління Нацполіції області Сергія Болвінова, під завалами будинку, на щастя, не залишилося людей.

Як повідомив журналістам Суспільного начальник Харківського автовокзалу Артем Афанасьєвський, попри пошкодження та поранення, які отримала касирка вокзалу, завтра автовокзал планує працювати в штатному режимі, згідно із розкладом.

Як повідомляв Харків Times, за попередніми повідомленнями, кількість поранених  внаслідок варварського російського бомбардування Харкова модифікованими авіабомбами сягала 38. За життя чотирьох людей боролися лікарі.