Кількість поранених у Харкові зросла до 38

Фото: Харків Times

Кількість поранених внаслідок варварського російського бомбардування Харкова модифікованими авіабомбами вже зросла до 38. За життя чотирьох людей зараз борються лікарі.

Про це Харків Times  повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Кількість поранених збільшилася до 38. Медики борються за життя чотирьох пацієнтів – двох жінок та двох чоловіків, які перебувають у важкому стані», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив в етері нацмарафону мер Харкова Ігор Терехов, після закінчення пошукових робіт на постраждалому будинку, де під завалами все ще можуть знаходитися люди, доведеться «обвалити два поверхи будівлі, а також повністю замінити зруйновану покрівлю».

«Маємо дуже серйозні руйнації. На місці тривають рятувальні роботи, бо під завалами ще можуть бути люди. Тут знаходиться одна з основних автомагістралей міста, поруч розташований автовокзал, який також зазнав пошкоджень», – сказав Терехов.

За його словами, місто готове надати житло у гуртожитках усім, хто цього потребує.

Як повідомляв Харків Times, раніше повідомлялося про 23 постраждалих внаслідок влучання російської авіабомби у житловий багатоквартирний будинок в Харкові сьогодні, 22 червня.