Через планові роботи тимчасово відключать водопостачання у двох районах Харкова

Ілюстративне фото

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє, що у зв’язку з проведенням планово-попереджувальних робіт на технологічному та електротехнічному устаткуванні на водопровідній насосній станції з метою підготовки об’єктів водопровідного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років тимчасово з 09:00 до 19:00 19 червня буде припинено водопостачання у двох районах міста.

Про це Харків Ties повідомили у КП «Харківводоканал».

Водопостачання буде припинено у частині Салтівського району, обмеженій: вул. Гвардійців Широнінців, вул. Василя Стуса, пр. Тракторобудівників, вул. Владислава Зубенка, вул. Гвардійців Широнінців, вул. Дружби Народів, Окружною дорогою, вул. Світлою, вул. Валентинівською, вул. Владислава Зубенка, Салтівським шосе.

У Немишлянському районі відключення торкнуться частини, обмеженої: пр. Тракторобудівників, вул. Єдності, вул. Сонячною, сел. Перемога та Салтівським шосе.

Також на підприємстві переконливо нагадують харків’янам про актуальну потребу завжди мати достатній запас води для першочергових потреб.

Телефон для довідок: 15-33.

«Харківводоканал» приносить споживачам вибачення за тимчасові незручності.

Як повідомляв Харків Times, того ж 19 червня через ремонтні роботи Харківської філії «Газмережі» у частині Салтівського району буде тимчасово відключене газопостачання.