Завтра й післязавтра зранку на ХТЗ у Харкові не ходитимуть тролейбуси

Ілюстративне фото: volynpost.com

Завтра й післязавтра, 18 та 19 червня, з 10:00 до 14:00 буде припинений рух тролейбусів по проспектах Індустріальному та Олександрівському, на ділянці від вулиці Ощепкова до вулиці 12 Квітня (в напрямку вул. 12 Квітня).

Про це Харків Times повідомили у Харківській мерії із посиланням на Департамент будівництва та шляхового господарства.

«Це пов’язано з виконанням робіт з обрізки дерев вздовж контактної мережі тролейбуса», – йдеться у повідомленні.

У цей час тролейбуси курсуватимуть наступним чином:

№3: розворотне коло «Вул. Університетська» – вул. Кузнечна – пров. Лопатинський – пров. Соляниківський – пров. Подільський – вул. Вернадського – пр. Гагаріна – пр. Байрона – бул. Богдана Хмельницького – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «Вул. 12 Квітня»;

у зворотному напрямку: за своїм основним маршрутом;

№7: розворотне коло «Вул. 12 Квітня» – вул. 12 Квітня – пр. Олександрівський – бул. Богдана Хмельницького – вул. Каденюка – вул. Ощепкова – ст. м. «Армійська» – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «Вул. 12 Квітня».

Рух транспорту на Індустріальному проспекті від вул. Біблика до проспекту Героїв Харкова (в напрямку пр. Героїв Харкова) буде організований вільною від виконання робіт смугою.

Нагадуємо нашим читачам:  Шановні харківці, будьте пильними під час цієї операції, слідкуйте, щоб кронування не перетворилося на варварську й шкідливу для дерев обрізку гілок до стовбура. СКП «Харківзеленбуд» ще влітку минулого року повідомляло журналістам, що ініціатива такого горе-кронування їм не належить – ці шкідливі дії залишаються на сумлінні людей, які роблять обрізку. Вони не завжди є працівниками «Зеленбуду» та байдуже ставляться до зелених насаджень. Якщо ви побачили, що кронування проводиться у такий варварський спосіб, вимагайте в пильщиків документи, що підтверджують їх повноваження, та викликайте поліцію. Не залишайтеся байдужими до краси та зелених легенів нашого залізобетонного міста!