В Україні ліквідована мережа «громадських організацій» Медведчука

Медведчук під час арешту. Фото: ukrinform.com

СБУ ліквідувала в Україні мережу «громадських організацій» кума путіна Віктора Медведчука. Вваажається, щ саме ця мережа у 2022 році готувала державний переворот.

Про це Харків Times повідомили у Службі безпеки України.

«За матеріалами Служби безпеки суд задовольнив позов Мін’юсту щодо заборони 8 проросійських організацій, які координував екснардеп Віктор Медведчук. Представники цих «громадських організацій» планували державний переворот в Україні, який хотіли синхронізувати з початком повномасштабного вторгнення рф у лютому 2022 року. Таким чином вони сподівались допомогти агресору якнайшвидше захопити Київ, а згодом і всю територію України», – вважають у Службі безпеки.

Планувалося, що саме ці організації ініціюють проведення у Києві так званих «національних зборів», які мали висунути керівництву країни ультиматум з вимогою відсторонення від влади.

«У разі відмови – зловмисники мали намір захопити ключові держустанови у Києві та інших регіонах держави. Для цього планували сформувати бойові групи, до складу яких мало увійти понад півтисячі озброєних осіб», – стверджують спецслужбовці.

СБУ стверджує, що тоді Службі вдалося «викрити ворожі плани й запобігти їхній реалізації». Були заарештовані троє організаторів цього злочину.

«У серпні 2023 року зловмисники отримали різні терміни тюремного ув’язнення. Також було заочно засуджено громадянина рф, який координував підривну діяльність «громадських організацій» Медведчука з росії», – йдеться у повідомленні.

Наразі за матеріалами СБУ суд постановив заборонити та примусово розпустити такі організації:

▪️ Міжнародна громадська організація «Ми народ України»;

▪️ Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське гетьманське козацтво імені Івана Богуна»;

▪️ «Соборне козацтво»;

▪️ «Соборне козацтво» «Харківський округ»;

▪️ «Соборне козацтво» «Баришівська станиця»;

▪️ «Соборне козацтво» «Київський округ»;

▪️ «Соборне козацтво» «Львівський округ»;

▪️«Соборне козацтво» «Сумський округ».

Тож, як бачите, Харків також мав своє «соборне козацтво». Тепер вже не має.

Як повідомляв Харків Times, днями Служба безпеки України затримала у Харкові чергову підозрювану в корегуванні російських обстрілів нашого міста. Виявляється, 55-річна охоронниця любить окупантів та вірить у них і має надію на «звільнення до 2025 року». Чим не кадр з нині забороненої «громадської організації»?