У Харкові заборонено купання в усіх водоймах

Фото: Харківська міськрада

Купання в усіх водоймах Харкова цим спекотним літом заборонено. На міських пляжах мають встановити попереджувальні знаки з цього приводу.

Про це Харків Times повідомили у Харківській мерії.

«З метою недопущення нещасних випадків на прибережних ділянках Олексіївського лугопарку, Основ’янського та Петренківського водоймищ, Удянського та Журавлівського гідропарків будуть встановлені відповідні інформаційні щити з написами «Купатися заборонено!», – йдеться у повідомленні.

Таке рішення прийняла Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на підтримку свого ж попереднього рішення про заборону купання.

Як харків’яни рятуватимуться від літньої спеки, не маємо уяви. Скоріш за все, новенькі заборонні знаки просто ігноруватимуть. Виникає питання: може, замість виготовлення та розстановки тих знаків варто було б перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів та інших негараздів воєнного часу хоча б деякі з міських пляжів та поставити поруч із річками хоча б кілька тих бетонних укриттів, у яких ніхто показово не ховається на зупинках міського транспорту?

Як повідомляв Харків Times, рік тому, у липні 2023, пляжами у межах Харкова радили «користуватися з обережністю». Хоча п’ять пляжів у місті формально не були закриті, але міська влада «не рекомендувала купатися у цих водоймах».