За весь час повномасштабного вторгнення на цьому об’єкті не було жодних військових – Тимошко

Фото: Харків Times

На базі відпочинку в селі Черкаська Лозова Малоданилівської громади Харківської області, яку сьогодні, 19 травня, росіяни двічі обстріляли ракетами «іскандер-м», за весь час повномасштабного вторгнення не було жодних військових.

Про це сказав журналістам на місці трагедії начальник Головного управління Нацполіції області Володимир Тимошко, передає кореспондент Харків Times.

«На момент удару тут були лише мешканці міста, які відпочивали, всі цивільні люди. Жодного військового тут не було. Не тільки сьогодні. За весь час повномасштабного вторгнення військових не було на цьому об’єкті», – сказав Тимошко.

За його словами, наразі вже упізнані троє з п’яти загиблих, які мали при собі документи. Особу ще двох наразі встановлюють.

Тимошко зазначив, що територія бази досить щільно заросла, тож зараз її розбили на квадрати й ретельно прочісують співробітники поліції та ДСНС у пошуках можливих загиблих чи постраждалих.

Як повідомляв Харків Times, росіяни вбили у селі Черкаська Лозова Малоданилівської громади Харківської області п’ятьох мирних людей, які відпочивали на місцевій базі відпочинку. Серед згиблих – жінка на сьомому місяці вагітності. Поранені щонайменше 16 людей, серед них – восьмирічна дитина.