Російські авіабомби вдарили по цвинтарю й по парку в Харкові

Фото: Харків Times

Вдень сьогодні, 19 травня, росіяни вдарили двома керованими авіабомбами поблизу від середмістя Харкова – в один з місцевих цвинтарів та у рекреаційну зону.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на мера міста Ігоря Терехова.

«Останні два удари прийшлися по центральній частині міста. Одна ракета прилетіла на цвинтар, друга – в одне з найулюбленіших місць відпочинку харківʼян. Зайве ж казати, що ані на кладовищі, ані в рекреаційній зоні жодної військової інфраструктури немає?» – написав Терехов у Telegram.

У мерії повідомляють, що вже відомо про постраждалих внаслідок цього обстрілу.

Трохи згодом начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов також повідомив про влучання у Шевченківському районі Харкова.

«Попередньо – КАБ. Відбулося влучання в землю біля  футбольного поля. Поряд жодної військової інфраструктури!» – написав він.

Як повідомляє кореспондент Харків Times з місця події в Центральному парку Харкова, російська авіабомба вдарила в дерево біля паркану парка з боку Малої Південної залізниці. Саме тому в парку, де сьогодні, у першу теплу неділю за кілька тижнів, гуляє багато харків’ян, на щастя, практично не було постраждалих. Як повідомили нашому кореспонденту представники Харківської обласної прокуратури, одна жінка отримала гостру реакцію на стрес.

У Харківській обласній прокуратурі підтверджують влучання російських авіабомб у Центральний парк та у кладовище в середмісті Харкова.

Фото: Харків Times

Як повідомляв Харків Times, зранку сьогодні, 19 травня, внаслідок подвійного удару російськими ракетами «іскандер-м» по базі відпочинку в передмісті Харкова загинули п’ятеро мирних мешканців, серед яких вагітна жінка. Поранені були 16 людей, включно із восьмирічною дівчинкою.