Сьогодні через обрізку дерев заборонений рух по вулиці Куликівській у Харкові

Ілюстративне фото: freepik.com

На вулиці Куликівській у Харкові, на ділянці від Куликівського узвозу до вулиці Дарвіна, сьогодні, 2 травня, до 16:00 заборонений рух транспорту.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

За відомостями міського Департаменту будівництва та шляхового господарства «це пов’язано з необхідністю проведення робіт з кронування дерев».

Об’їхати закриту ділянку можна прилеглими вулицями: Чорноглазівською, Григорія Сковороди, Дарвіна, узвозом Куликівським та іншими.

Нагадуємо нашим читачам:  Шановні харківці, будьте пильними під час цієї операції, слідкуйте, щоб кронування не перетворилося на варварську й шкідливу для дерев обрізку гілок до стовбура. СКП «Харківзеленбуд» ще влітку минулого року повідомляло журналістам, що ініціатива такого горе-кронування їм не належить – ці шкідливі дії залишаються на сумлінні людей, які роблять обрізку. Вони не завжди є працівниками «Зеленбуду» та байдуже ставляться до зелених насаджень. Якщо ви побачили, що кронування проводиться у такий варварський спосіб, вимагайте в пильщиків документи, що підтверджують їх повноваження, та викликайте поліцію. Не залишайтеся байдужими до краси та зелених легенів нашого залізобетонного міста!

Як повідомляв Харків Times, у жовтні минулого року Державна екологічна інспекція в Харківській області притягнула до адміністративної відповідальності працівника КП «Благоустрій», який, «кронуючи» дерево на вулиці Каширській, обкарнав його «до ступеню припинення росту».