Відключення електрики в Харкові сьогодні подовжені до п’яти годин – обленерго

Фото: Харківобленерго

Сьогодні, 2 травня, графіки погодинних відключень у Харкові та Харківській області подовжені з трьох до п’яти годин.

Про це Харків Times повідомили в АТ «Харківобленерго».

«Це пов’язано з проведенням аварійно-відновлювальних робіт в Об’єднаній енергосистемі України», – йдеться у повідомленні.

Більше того, в обленерго зазначили, що «через ремонтні роботи, які зараз ідуть в Харківській області, можуть виникати більш тривалі відключення електроенергії, ніж анонсовано».

Енергетики нагадують, що мають «досить масштабні» обсяги ремонтних робіт, а до того ще й змушені перериватися під час повітряних тривог з міркувань безпеки – й це також подовжує термін ремонтів.

«Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку. Енергетики роблять все можливе, щоб покращити ситуацію з електропостачанням в регіоні», – запевнили в обленерго.

Як повідомляв Харків Times, зранку вчора, 1 травня, модифікована російська авіабомба пошкодила повітряну лінію 0,4 кВ на території приватного сектора у Київському районі Харкова, яку також довелося чинити харківськім енергетикам.

У ніч на 22 березня Україна зазнала наймасштабнішої від початку російського вторгнення атаки на енергосистему. Найбільш постраждалою є саме Харківська область. Російські ракети спричинили у Харкові повний блекаут, від якого місто ще остаточно не оговталося.