Легіон «Свобода России», РДК та Сибірський батальйон поклали на російських губернаторів відповідальність за життя їхніх мешканців (фото)

Фото: російські соцмережі

Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон звернулися до губернаторів курської та бєлгородської областей росії Романа Старовойта й В’ячеслава Гладкова зі спільним зверненням, у якому вимагають негайно організувати евакуацію мирного населення з їхніх областей та не заважати такій евакуації.

Про це Харків Times дізнався з тексту звернення, вміщеного на сторінці Легіону «Свобода России» у Telegram.

Автори звернення зазначають, що «звільнення російських регіонів від путінського терористичного режиму триває у ці хвилини», а по путінських військах на території прикордонних областей рф «наносяться масовані удари».

«Ми закликаємо уповноважених осіб цих областей, насамперед губернатора Курської області Романа Старовойта та губернатора Білгородської області В’ячеслава Гладкова негайно оголосити евакуацію з усієї території вищезгаданих областей та без зволікання евакуювати цивільних… Ми вимагаємо від губернаторів припинити виконувати злочинні накази путінської хунти та не перешкоджати евакуації мирних громадян із зони бойових дій, які самі вже вирішили залишити свої будинки та рятувати життя своїх сімей», – йдеться у спільному зверненні.

Слід зазначити, що в останні дні у російських соцмережах з’являються дописи про те, що евакуації населення з прикордонних із Україною областей рф насправді заважають влада та російські силові структури, здебільшого перекриваючі залізничні вокзали та автостанції.

Також повідомляють про повітряні тривоги у російському курську й про вже третій за сьогодні обстріл російського бєлгорода начебто з РСЗВ. І про кількох постраждалих. Що сказати? Карма, панове. Якою мірою міряєте…

Як повідомляв Харків Times, напередодні військові бійці з путінським режимом Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон закликали мешканців російського бєлгорода тікати й заявили про намір «нанести вогньове ураження» по бєлгороду й курську. Автори заяви пояснюють свої дії необхідністю припинити постійні обстріли Харкова та Харківщини з території сусідніх областей рф.